Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Drukarnia DCTF
address

Tarnów, Asnyka 8

clock.png

Od pon. do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Folie One-Way-Vision

Folia na okna One Way Vision umożliwia zaprezentowanie grafiki, nie ograniczając przy tym całkowicie dostępu światła do wnętrza. Grafika na folii One Way Vision jest widoczna dla osób znajdujących się na zewnątrz, przysłaniając wnętrze. Osobom we wnętrzu umożliwia obserwowanie tego, co znajduje się na zewnątrz i zapewnia dostęp światła dziennego (zredukowanego do 50%).
W ten sposób witryny w sklepach lub szyby samochodowe mogą pełnić dodatkową powierzchnię informacyjną, która ze względu na swoje rozmiary, w skuteczny sposób zwraca uwagę potencjalnych klientów.

Zastosowanie folii OWV
Folię One Way Vision stosuje się m.in. do wyklejania:

  • szyb wystawowych
  • witryn sklepowych
  • okien
  • szklanych elewacj
  • szklanych ścianek działowychszyb samochodowych, tramwajowych oraz autobusowych (oklejanie samochodów)

Nasza drukarnia internetowa oferuje nowoczesną folię OWV, która wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem i wiernym odwzorowaniem nasycenia kolorystycznego, ale i wysoką odpornością na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Idealne zastosowanie folii to reklama zewnętrzna.
Struktura materiału folii OWV redukuje dostęp do światła dziennego o 50%, ale przy tym nie powoduje pogorszenia widoczności samego materiału reklamowego przez potencjalnych klientów.