Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Drukarnia DCTF
address

Tarnów, Asnyka 8

clock.png

Od pon. do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Druk książek

Do druku fotoksiążek używamy jedej z najlepszych maszyn do druku cyfrowego firmy Canon - IP6010, która zapewnia doskonałą jakość drukowanych przez nas produktów.


Oprawa fotoksiążek jest twarda, klejona grzbietowo. Wnętrze drukowane jest na papierze kreda o gramaturze 115 g/m². Okładka poddana jest procesowi foliowania (błysk lub mat (tzw. silk)), który nadaje oprawie dodatkowy, estetyczny połysk oraz zabezpiecza zadruk przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Do produkcji twardych okładek stosujemy tylko materiały najwyższej jakości sprawdzonych i renomowanych producentów. Okładka jak również wnętrze fotoksiążki jest personalizowana, tzn. Klient umieszcza tam swoją grafikę korzystając z naszego programu do projektowania, do którego linki znajdują się poniżej na paskach z cenami. Aby rozpocząć projektowanie fotoksiążki, należy wpierw wybrać jeden z podanych poniżej formatów.

Rozmiary fotoksiążek do wyboru:

  Pionowa w rozmiarze 21x29 cm
  Kwadratowa w rozmiarze 20x20 cm
  Mini, pozioma w rozmiarze 10x15 cm

 

Termin realizacji to ok. 8 dni roboczych. W okresie wakacyjnym termin ten może ulec wydłużeniu.
Uwaga! Ceny podane powyżej dotyczą Fotoksiążek o pojemności 40 stron. Obowiązuje dodatkowa opłata - 2 zł za każdą dodatkową kartkę.