Dla rodziny

Sam projektuj
kalendarze, fotoksiązki

Dla biznesu

dla twojej firmy
wizytówki, teczki ...

Dla reklamy

Reklamuj się z nami
plakaty, ulotki ...

Dział ślubny

Zaproszenia ślubne
zaproszenia ślubne ...
+48 600 957 441
Zobacz pełną ofertę
Zaproszenia Ślubne
i okazjonalne
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
Promocja
Pakiet firmowy
na start
Rozreklamuj się z naszym pakietem
Na terenie Tarnowa
DOSTAWA GRATIS
powyżej 130 zł brutto
Różnorodność kolorów
ETYKIETY NA FOLII
Druk cyfrowy na folii poliestrowej w różnych kolorach w tym złotym i srebrnym

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 1. Co to jest spad? Spad to odległość pomiędzy linią cięcia a polem zadruku, czyli odpad po obcięciu. Wymagany spad to 3 mm z każdej strony. Dlatego projekt graficzny dla produktu, np. ulotki w formacie 210x297mm (rozmiar netto) powinien być powiększony o spad. Np. format 210x297mm plus spad = polu zadruku 216x303 mm (rozmiar brutto). Spad gwarantuje, że obszar zadrukowany będzie dochodził do krawędzi po przycięciu wydruku do odpowiedniego rozmiaru.
 2. W jaki sposób mogę zamówić wydruk? Możesz złożyć zamówienie zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i wysyłając zamówienie bezpośrednio na adres e-mail: druk@dctf.eu podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.
 3. Mam własne zdjęcie, ale nie mam pewności czy jego jakość jest wystarczająca? Gdy projektujesz np. foto kalendarz za pomocą naszej strony internetowej, EDYTOR ONLINE daje znać o jakości wgranych przez Ciebie zdjęć za pomocą ikonki „buźki”: zielonej (bardzo dobra jakość zdjęcia), żółtej (dopuszczalna jakość zdjęcia), czerwonej (słaba jakość zdjęcia). Grafika powinna mieć rozdzielczość 300DPI (można to sprawdzić wstawiając zdjęcie do programu graficznego, np.: Photoshop, CorelDraw, Gimp) czyli np. zdjęcie 3-4 Mpx dla wydruku A3 (297x420 mm).
 4. Nie posiadam projektu graficznego. Co mogę zrobić? Istnieje możliwość przygotowania projektu przez nasz zespół graficzny. Szczegóły dot. kosztów projektu uzgadniane są z Klientem indywidualnie.
 5. W jaki sposób mogę uzyskać wycenę mojego zamówienia? Wycenę każdego zamówienia można uzyskać wysyłając zapytanie na adres e-mail: druk@dctf.eu. Wycenę wysyłamy w ciągu 48h.
 6. Jaki jest czas realizacji zamówienia? Czas realizacji podany jest podczas składania zamówienia. 
 7. Czy mogę przyspieszyć realizację zamówienia? W takich przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 8. Jakie formy płatności akceptowane są w Państwa firmie? Odpowiedź znajduje się w naszym REGULAMINIE.
 9. Jakie są koszty przesyłki? Koszty dostawy uzależnione są od wagi zamawianych produktów, jak również od sposobu dostawy. W przypadku zamówień składanych przez sklep internetowy, Klient sam decyduje o sposobie, a tym samym cenie dostawy. Nasi dostawcy: UPS, Poczta Polska lub Paczkomaty24/7.
 10. Czy mogę liczyć na wysyłkę towaru zagranicę? Do krajów członkowskich Unii Europejskiej produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 11. Czy możliwy jest odbiór osobisty? Zamówienia można odbierać w siedzibie naszej Firmy: 33-100 Tarnów, ul. Asnyka 8 w godzinach od 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
 12. Czy mogę zamówić produkt w niestandardowym formacie? Można zamówić produkt, który nie jest podany na naszej stronie, wysyłając zamówienie za pomoca e-mail na adres: druk@dctf.eu.
 13. Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź na zapytanie ofertowe? Czas oczekiwania zależy od aktualnej liczby zapytań i wykonywanych kalkulacji. Standardowy czas oczekiwania na zapytanie to 24h, na wycenę 48h.
 
drukarnia tarnów online papier firmowy zaproszenia ślubne foto książki druk plakatów tarnów teczki ofertowe obrazy na płótnie naklejki adresówki kalendarze wieloplanszowe tabliczki znamionowe etykiety na folii tarnów bloczki samokopiujące projekty graficzne banery koperty z nadrukiem druk pocztówek zakładki do książek kalendarze jednodzielne kalendarze trójdzielne kalendarze listwowane wydruki CAD plotowanie ksero plotowanie tarnów wydruki wielkoformatowe druk cyfrowy tarnów druk offsetowy w tarnowie nadruki na koszulkach naklejki samoprzylepne na folii laminowanie introligatornia skanowanie foto obrazy bindowanie katalogi ofertowe ulotki składane pakiet firmowy na start papier dyplomy tarnow plakaty foto albumy magnesy foto foto magnes na samochód druk online tarnów projektuj sam promocja drukarnia tarnów przypinki buttony badge długopisy reklamowe recepty niskie ceny reklamuj się z nami w tarnowie reklamy foto kartki skład DTP projektowanie do druku poliester srebrny złoty transparentny foto wydruki płyty PCV zaproszenia komunijne okazjonalne zaproszenia teczki z gumką broszury A4 katalogi firmowe książki klejone ulotki wieloplanszowe DL ulotki wizytówki foto gadżety szybki druk wydruk prac dyplomowych druk 24/7 lakier UV tanie drukowanie tarnów wydruki wielkoformatowe CAD
created at TagCrowd.com