Dla rodziny

Sam projektuj
kalendarze, fotoksiązki

Dla biznesu

dla twojej firmy
wizytówki, teczki ...

Dla reklamy

Reklamuj się z nami
plakaty, ulotki ...

Dział ślubny

Zaproszenia ślubne
zaproszenia ślubne ...
+48 600 957 441
Zobacz pełną ofertę
Zaproszenia Ślubne
i okazjonalne
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
Promocja
Pakiet firmowy
na start
Rozreklamuj się z naszym pakietem
Na terenie Tarnowa
DOSTAWA GRATIS
powyżej 130 zł brutto
Różnorodność kolorów
ETYKIETY NA FOLII
Druk cyfrowy na folii poliestrowej w różnych kolorach w tym złotym i srebrnym

INPOST

DRUKARNIA DCTF

Paczki dostarczamy również poprzez usługę In Post.

Jak to działa?

1. Załóż konto na paczkomaty.pl, a Twoj adres e-mail będzie rozpoznawalny na stronach sklepów oferujących opcję wysyłki do Paczkomatów 24/7. Otrzymasz również dostęp do Managera, który umożliwia nadawanie i śledzenie przesyłek.

2. Dokonaj zakupu w e-sklepie. Kupując w sklepie internetowym lub na aukcji internetowej, wybierz Paczkomaty 24/7, jako formę dostawy. Za wysyłkę możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem on-line. Wysyłający przygotuje paczkę i przekaże ją firmie InPost, która jak najszybciej dostarczy przesyłkę do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu 24/7.

 

3. Monitoruj paczkę. Możesz monitorować wszystkie zamówione przez Ciebie paczki za pomocą funkcji śledzenia na stronie www.paczkomaty.pl oraz dzięki aplikacji Manager Paczek.

 

4. Odbierz SMS/e-mail o dostarczonej paczce. Maksymalnie do 2 dni roboczych paczka zostanie dostrczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu 24/7. Gdy paczka znajdzie się w skrytce natychmiast powiadomimy Cię o tym wysyłając SMS i e-mail z kodem odbioru.

5. Odbierz paczkę z Paczkomatu 24/7. Wprowadź na klawiaturze Paczkomatu 24/7 swój numer telefonu i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się. Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymujesz ponowne przypomnienie SMS-em/e-mailem o odbiorze paczki. Po 3 dniach paczka zostanie przekazana do Oddziału InPost. Po 14 dniach od momentu dostarczenia paczki do Paczkomatu 24/7 przesyłka zostanie odesłana z powrotem do nadawacy. 

 

 
drukarnia tarnów online papier firmowy zaproszenia ślubne foto książki druk plakatów tarnów teczki ofertowe obrazy na płótnie naklejki adresówki kalendarze wieloplanszowe tabliczki znamionowe etykiety na folii tarnów bloczki samokopiujące projekty graficzne banery koperty z nadrukiem druk pocztówek zakładki do książek kalendarze jednodzielne kalendarze trójdzielne kalendarze listwowane wydruki CAD plotowanie ksero plotowanie tarnów wydruki wielkoformatowe druk cyfrowy tarnów druk offsetowy w tarnowie nadruki na koszulkach naklejki samoprzylepne na folii laminowanie introligatornia skanowanie foto obrazy bindowanie katalogi ofertowe ulotki składane pakiet firmowy na start papier dyplomy tarnow plakaty foto albumy magnesy foto foto magnes na samochód druk online tarnów projektuj sam promocja drukarnia tarnów przypinki buttony badge długopisy reklamowe recepty niskie ceny reklamuj się z nami w tarnowie reklamy foto kartki skład DTP projektowanie do druku poliester srebrny złoty transparentny foto wydruki płyty PCV zaproszenia komunijne okazjonalne zaproszenia teczki z gumką broszury A4 katalogi firmowe książki klejone ulotki wieloplanszowe DL ulotki wizytówki foto gadżety szybki druk wydruk prac dyplomowych druk 24/7 lakier UV tanie drukowanie tarnów wydruki wielkoformatowe CAD
created at TagCrowd.com