Dla rodziny

Sam projektuj
kalendarze, fotoksiązki

Dla biznesu

dla twojej firmy
wizytówki, teczki ...

Dla reklamy

Reklamuj się z nami
plakaty, ulotki ...

Dział ślubny

Zaproszenia ślubne
zaproszenia ślubne ...
+48 600 957 441
Zobacz pełną ofertę
Zaproszenia Ślubne
i okazjonalne
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
Promocja
Pakiet firmowy
na start
Rozreklamuj się z naszym pakietem
Na terenie Tarnowa
DOSTAWA GRATIS
powyżej 130 zł brutto
Różnorodność kolorów
ETYKIETY NA FOLII
Druk cyfrowy na folii poliestrowej w różnych kolorach w tym złotym i srebrnym

REALIZACJA I WYSYŁKA

Czas realizacji zamówienia podajemy licząc tylko dni robocze od dnia następnego po przyjęciu zamówienia do realizacji. Dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Pliki przekazane do druku sprawdzamy pod względem technicznego przygotowania do druku. Nie sprawdzamy plików pod względem merytorycznym.

Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po dokonaniau wpłaty na nasze konto. Aby przyspieszyć realizację zamówienia należy przesłać na e-mail drukarni potwierdzenie dokonania przelewu.

Po dokonaniu wpłaty plik, który nie wymaga wprowadzania poprawek, przekazujemy do druku. 

Czas po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie paczki do wysyłki oraz czas jakiego potrzebuje Poczta Polska, kurier UPS lub dostawca InPost - Paczkomaty na jej dostarczenie.

Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu 3 dni roboczych (przesyłką priorytetową), przez firmę kurierską UPS w ciągu 1 dnia roboczego, bądź przez Paczkomaty InPost w ciągu 1 dnia roboczego licząc od dnia nadania.

Koszt przesyłki jest doliczany do kosztu produktów znajdujących się w Twoim koszyku. Obie te kwoty (koszt produktów i koszt wysyłki) dają w sumie ostateczny koszt zlecenia. Jest on podawany do Twojej informacji na ekranie po wypełnieniu formularza zamówienia. Formularz zawiera Twoje dane, jako zamawiającego, wybrany sposób dostawy, formę płatności i kwotę do zapłaty.

Zawsze otrzymasz mail o tym, że Twoja paczka została przekazana do wysyłki  Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej.

DOWÓZ NA TERENIE MIASTA TARNOWA GRATIS!!!

Złóż zamówienie na minimum 130 zł brutto, a gotowy produkt przywieziemy do Ciebie bez dodatkowych opłat. Waga paczki nie może przekraczać 25 kg. Usługi transportowe oferujemy w dni robocze (pon.-pt.) w godzinach 10:00 - 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

 

 

 
drukarnia tarnów online papier firmowy zaproszenia ślubne foto książki druk plakatów tarnów teczki ofertowe obrazy na płótnie naklejki adresówki kalendarze wieloplanszowe tabliczki znamionowe etykiety na folii tarnów bloczki samokopiujące projekty graficzne banery koperty z nadrukiem druk pocztówek zakładki do książek kalendarze jednodzielne kalendarze trójdzielne kalendarze listwowane wydruki CAD plotowanie ksero plotowanie tarnów wydruki wielkoformatowe druk cyfrowy tarnów druk offsetowy w tarnowie nadruki na koszulkach naklejki samoprzylepne na folii laminowanie introligatornia skanowanie foto obrazy bindowanie katalogi ofertowe ulotki składane pakiet firmowy na start papier dyplomy tarnow plakaty foto albumy magnesy foto foto magnes na samochód druk online tarnów projektuj sam promocja drukarnia tarnów przypinki buttony badge długopisy reklamowe recepty niskie ceny reklamuj się z nami w tarnowie reklamy foto kartki skład DTP projektowanie do druku poliester srebrny złoty transparentny foto wydruki płyty PCV zaproszenia komunijne okazjonalne zaproszenia teczki z gumką broszury A4 katalogi firmowe książki klejone ulotki wieloplanszowe DL ulotki wizytówki foto gadżety szybki druk wydruk prac dyplomowych druk 24/7 lakier UV tanie drukowanie tarnów wydruki wielkoformatowe CAD
created at TagCrowd.com